Časté dotazy

Informační stánek

Letos bude opět zřízen informační stánek, pro poskytování informací o areálu, časovém harmonogramu, popřípadě informace o první pomoci, pořadatelské službě, informace o dramaturgii jednotlivých scén apod.
Návštěvník si zde bude moci zdarma vyzvednout tištěný program. Na stánku půjdou zakoupit samolepky HIGHJUMP.


Stanování vs. parkování

Z důvodu bezpečnosti NEBUDE MOŽNÉ kempovat u aut! Spát v autě bude možné uvnitř, nikoliv někde u auta! Auta budou hlídána 24h security. V areálu je možné stanovat na místech k tomu vyhrazených (zadní louka) a to ZDARMA. Parkovné je 100 Kč za osobní vozidlo a 300 Kč za karavany nebo dodávky. Parkujte pouze na parkovišti, jinak Vám hrozí odtažení vozidla! Uvědomte si prosím, že při parkování podél přijezdové cesty znemožňujete oboustraný průjezd!


Mohu si do areálu přinést vlastní jídlo a pití?

HIGHJUMP je Vaše specifická pohodová párty, a proto si můžete, na jako jednu z mála velkých letních akcí, donést vlastní jídlo a pití v omezeném množství. Upozornění: Platí přísný zákaz rozdělávání otevřených ohňů!


Bude na akci první pomoc?

Samozřejmě, v areálu se bude nacházet první záchranná pomoc. Pevně věříme, že jejich zásahu nebude potřeba, nicméně i přesto prosíme všechny návštěvníky, aby se v případě nutné pomoci obraceli na SECURITY, kteří jsou přímo napojeni na záchranku! Stanoviště první pomoci je vyznačeno na Plánku lomu.


Od kdy bude otevřen areál: stanový kemp a parkoviště?

Celý areál bude veřejnosti otevřen v pátek 4.8.2017 od 10:00. Dřív nemá smysl přijíždět, protože bude probíhat stavba areálu. Děkujeme za pochopení.


Nemáme auto, jak se dostaneme do Hřiměždic?

Dopravu lze vyhledat na webu: www.idos.cz hledejte spojení Dobříš – Hřiměždice (krátké i) či Příbram – Hřiměždice. Z Prahy na Dobříš a Příbram jezdí autobus skoro každou půlhodinu, z Knížecí na Smíchově – Anděl. Nejlepší cesta je přes Dobříš. Z Dobříše jede autobus do Hřiměždic z náměstí. V pátek 4.8.2017 pojede v:
10:55 / 12:45 / 14:50 / 15:50 / 18:15 (přímé spoje Dobříš – Hřiměždice).


Chtěl(a) bych se také zúčastnit závodů, co mám dělat?

Závody Highjump jsou OPEN. Pokud chceš skákat a mít možnost vyhrát hodnotné ceny přihlas se na stránce Akreditace. Podrobné informace pošleme po přihlášení, nebo jsou k nalezení zde na webu Highjump.cz.


Můžu v areálu fotit či natáčet?

Pořizování záznamů je možné jen pro vlastní potřebu a neprofesionální technikou.


Zvířata?

Psi můžou do areálu pouze jsou-li na vodítku. Dále platí přísný zákaz koupání zvířat v lomu.


Budou na závodech zřízeny „Ztráty a nálezy“?

Ano, ztráty a nálezy se budou nacházet v baru Plážový Frája (stálý dřevěný bar u lomu). V případě ztráty nebo nálezu se prosím obracejte na zmíněnou úschovnu.


Co s odpadky v okolí lomu?

V okolí lomu včetně stanového městečka bude dostatečné množství odpadkových košů a pytlů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu a odpadkové koše využívali. V případě, že bude odpadkový koš plný, odhoďte smetí k odpadkovému koši na zem. Mockrát děkujeme.


Co znamenají u ceny vstupného v předprodeji „poplatky“ (příklad CZK 500 + CZK 10)?

Jde o servisní poplatek, který si připočítává k ceně vstupenky prodejce, resp. distribuční síť. Výše poplatku je u různých prodejců rozdílná.