Časté dotazy

Otevírací doba areálu

Čtvrtek 1.8. Areál pro veřejnost uzavřen!
Pátek 2.8. od 10:00
Sobota 3.8. od 09:00


Bankomat

V areálu bude k dispozici bankomat KB. Umístěn bude u Baru Plážovej Frája.


Bezbariérový vstup

Areál je bezbariérový. U kamenů okolo lomu je zřízena bezbariérová rampa, pro přístup do zadní části areálu.


Kde se dají koupit vstupenky a kolik stojí? Budou vstupenky na místě?

Předprodej vstupenek je možný u partnera TICKETSTREAM. Přesné ceny najdete na stránce Vstupenky. Lístky budeme prodávat i na místě, platba pouze v hotovosti.
V letošním roce si můžete nově zakoupit vstupenky pouze na Sobotní večerní koncerty. TATO VSTUPENKA OPRAVŇUJE POUZE KE VSTUPU NA SOBOTNÍ PÁRTY od 19:00 a je za zvýhodněnou cenu.


Stanování vs. parkování

Z důvodu bezpečnosti NEBUDE MOŽNÉ kempovat u aut! Spát v autě bude možné uvnitř, nikoliv někde u auta! V areálu je možné stanovat na místech k tomu vyhrazených (zadní louka) a to ZDARMA. Parkovné je 100 Kč za motorku, 200 Kč za osobní vozidlo a 300 Kč za karavany nebo dodávky. Parkujte pouze na parkovišti, jinak Vám hrozí odtažení vozidla! Uvědomte si prosím, že při parkování podél přijezdové cesty znemožňujete oboustraný průjezd!


Mohu si do areálu přinést vlastní jídlo a pití?

HIGHJUMP je Vaše specifická pohodová párty, a proto si můžete, na jako jednu z mála velkých letních akcí, donést vlastní jídlo a pití v omezeném množství. Upozornění: Platí přísný zákaz rozdělávání otevřených ohňů a používání pyrotechniky!


Bude na akci první pomoc?

Samozřejmě, v areálu se bude nacházet první záchranná pomoc. Pevně věříme, že jejich zásahu nebude potřeba, nicméně i přesto prosíme všechny návštěvníky, aby se v případě nutné pomoci obraceli na SECURITY, kteří jsou přímo napojeni na záchranku! Stanoviště první pomoci je vyznačeno na Plánku lomu.


Od kdy bude otevřen areál: stanový kemp a parkoviště?

Celý areál bude veřejnosti otevřen v Pátek 2.8.2024 od 10:00. Dřív nemá smysl přijíždět, protože bude probíhat stavba areálu. Děkujeme za pochopení.


Sprchy – Maxi Shower Truck

V areálu stanového městečka budou, jako v loňském roce vymazlené sprchy (viz Plánek lomu). Jedná se o veliký černý návěs (Maxi Shower Truck), pro pány za exkluzivním tahačem Liaz 400 Xena!
Tahačů Xena bylo vyrobeno pouze 37 kusů, z toho dva byly rozebrány před dodáním zákazníkovi (jeden coby prototyp, druhý kvůli nehodě), fyzicky tedy existovalo nakonec jen 35 kusů. Některé vozy Xena byly později přestavěny z tahačů 4×2 na valníky 6×2 nebo sklápěče 6×2.


Nemáme auto, jak se dostaneme do Hřiměždic?

Dopravu lze vyhledat na webu: www.idos.cz hledejte spojení Dobříš – Hřiměždice (krátké i) či Příbram – Hřiměždice. Z Prahy na Dobříš a Příbram jezdí autobus skoro každou půlhodinu, z Knížecí na Smíchově – Anděl.
Nejlepší cesta je přes Dobříš. Autobus z Dobříše jede do Hřiměždic z náměstí.
V pátek 2.8.2024:
08:35 / 10:55 / 12:55 / 14:45 / 15:55 / 18:45 (přímé spoje Dobříš – Hřiměždice).


TAXI HIGHJUMP:

O situaci Vás budeme informovat.


Chtěl(a) bych se také zúčastnit závodů, co mám dělat?

Závody Highjump jsou OPEN. Pokud chceš skákat a mít možnost vyhrát hodnotné ceny přihlas se na stránce Akreditace. Podrobné informace pošleme po přihlášení, nebo jsou k nalezení zde na webu Highjump.cz.


Můžu v areálu fotit či natáčet?

Pořizování záznamů je možné jen pro vlastní potřebu a neprofesionální technikou. V celém areálu platí přísný zákaz používání dronů a podobné techniky bez písemného povolení pořadatele (v případě zájmu o spolupráci prosíme o vyplnění FOTO+PRESS akreditace).


Bude možné koupání v lomu?

Jasné, plavky s sebou. Z bezpečnostních důvodů však platí přísný zákaz koupání a skákání do vody ve večerních a nočních hodinách – tedy od 20:00 do 8:00.


Můžu skákat ze skokanského můstku-věže?

NE, skokanská věž-platforma je pro veřejnost uzavřena.


Zvířata?

Psi můžou do areálu pouze jsou-li na vodítku. Dále platí přísný zákaz koupání zvířat v lomu.


Budou na závodech zřízeny „Ztráty a nálezy“?

Ano, ztráty a nálezy se budou nacházet v baru Plážový Frája (stálý dřevěný bar u lomu). V případě ztráty nebo nálezu se prosím obracejte na zmíněnou úschovnu.


Co s odpadky v okolí lomu?

V okolí lomu včetně stanového městečka bude dostatečné množství odpadkových košů a pytlů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu a odpadkové koše využívali. V případě, že bude odpadkový koš plný, odhoďte smetí k odpadkovému koši na zem. Mockrát děkujeme.


Z HIGHJUMPU bez promile – Magdaléna o.p.s.

Letos, jako již tradičně, budeme se stánkem Magdalena snižovat rizika spojená jak s užíváním návykových látek, tak se specifickým prostředím zábavy. Alkohol tester bude během akce k dispozici ve stánku Magdaléna u hlavního stanoviště sanitek (u vstupu do lomu). Návštěvníci akce Highjump zde mohou vyhledat první pomoc při akutní intoxikaci návykovými látkami, když to přeženou, nebo když jim nebude dobře (fyzicky anebo i psychicky). Působíme ale i preventivně, na stánku budeme mít vitamíny a minerály, které například napomohou lepší metabolizaci alkoholu. Pokud někdo bude chtít, může si přijít i jen tak pokecat, a to ať už o tom, jak se má nebo o tom, co ho zajímá o rizicích spojených s užíváním návykových látek. Pro potřebu odpočinku a ochlazení bude přítomna chillout zóna.


Co znamenají u ceny vstupného v předprodeji „poplatky“ (příklad 860 Kč, provize 30 Kč, poplatek 10 Kč)?

Jde o servisní poplatky, které si připočítává k ceně vstupenky prodejce, resp. distribuční síť. Výše poplatku je u různých prodejců rozdílná.


Pravidla a podmínky

 • Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje
 • Za ztracené vstupenky není poskytována náhrada
 • Padělání vstupenek je trestné
 • Dodatečnými úpravami se vstupenka stává neplatnou
 • Pořadatel neodpovídá za potíže způsobené neoprávněným použitím nebo zkopírováním vstupenky
 • Umožní-li majitel vstupenky její zkopírování, bude vstup povolen pouze tomu, kdo přijde s identickou vstupenkou jako první
 • Držitelé vstupenky jsou povinni řídit se pravidly stanovenými pořadatelem akce
 • Změny programu a účinkujících jsou vyhrazeny
 • Návštěvníci zakoupením vstupenky a vstupem do areálu souhlasí, s pořizováním fotografií a videozáznamů své osoby. Tyto fotografie a videozáznamy mohou být pořadatelem použity pro jakékoliv reklamní, propagační a jiné účely, a to bezplatně
 • Zakoupením vstupenky dáváte souhlas s marketingovým oslovením
 • Identifikační pásku, jste povinni mít na ruce po celou dobu její platnosti
 • Kompletní všeobecné podmínky