Sport mě baví

Chtěli byste, aby se vaše sportovní akce dostaly do co nejširšího povědomí? Chtěli byste zvýšit návštěvnost na vašich sportovních akcích? Chtěli byste ulehčit sportovcům i jejich fandům zdlouhavé vyhledávání vaší akce na internetu?

Internetový portál www.sportmebavi.cz na svých stránkách nabízí aktuální, komplexní a zajímavé informace o sportovních akcích z celé České republiky. Cílem projektu je především ulehčit všem, kdo mají o sport zájem, najít si co nejrychleji veškeré potřebné informace na jednom místě a nestrávit tak spoustu času vyhledáváním, které většinu z nás nakonec odradí.

Na našich stránkách jsou totiž všechny sportovní události, dění, zážitky a informace shromážděny jednoduše a přehledně. Naším cílem je také zvýšit atraktivitu sportu v České republice a zvýšit návštěvnost na všech, tedy i na vašich sportovních akcích, a podpořit tuzemské sportovní kluby a federace. „Sport mě baví“ poskytuje na svých stránkách přehledný a bohatý seznam aktivit, je zde zábava pro každého, spousta inspirace a tipů, jak strávit příjemné sportovní odpoledne.