• Home
  • /
  • Kapela
  • /
  • Zažijte unikátní atmosféru legendární akce HIGHJUMP!

Zažijte unikátní atmosféru legendární akce HIGHJUMP!

V termínu 4. a 5. srpna se v lomu v Hřiměždicích uskuteční další pokračování legendární akce High Jump. Skoky do vody z více než 25 metrů, spousta doprovodného programu v okolí žulového lomu, hudební afterparty na několika podiích. Akce High Jump je výjimečná svou unikátní atmosférou, kterou navozuje prostředí zatopeného lomu a jeho okolí. Účast na akci opět potvrdili špičky extrémního skokanského sportu a na návštěvníky tak čeká podívaná na skokany z několika zemí z celého světa. Kromě skoků do vody bude připravena exhibice dalších adrenalinových sportů ale také hudební doprovod!

Už po čtyřiadvacáté se v lomu v Hřiměždicích uskuteční závody v extrémních skocích do vody zvané High Jump. Přední skokani a skokanky z celého světa zde předvedou skoky do vody z výšek přesahujících pětadvacet metrů. Na programu je také pestrý doprovodný program včetně oblíbených placáků. Obecně je High Jump unikátní akce, při které mohou návštěvníci sledovat skoky do vody přímo z vodní hladiny nebo z břehu lomu.

Kromě závodů ve skoku do vody bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program. Chceme aby bylo pořád na co koukat. Proto bude areál nabitý programem po celý den a to nejen na vodě ale i v okolí lomu.

Na návštěvníky tak čeká mnoho doprovodného programu. Svou show představí například přední flyboardista Petr Civín. Ten vždy v lomu předvede triky na flyboardu. Flyboard je mladý moderní sport díky kterému se závodníci mohou vznášet nad vodní hladinou. Petr Civín to umí do výšky přesahující patnáct metrů. Dalším programem bude G-SHOCK #NEVERGIVEUP ZONE s U-Rampou a hvězdným obsazením uprostřed areálu. Dále Vás bude čekat bezplatná půjčovna paddle boardů, stolní fotbálky, Highjump Airbag, kde bude možné zkusit skok do nafukovacího polštáře. Dále bude připravena veřejná posilovna, slackline a mnoho dalšího. K tomu, aby měl člověk pohodu na Highjumpu, je nutné dobré jídlo a toho bude dostatek.

Tradiční součástí je hudební program. I letos se na několika hudebních stageích představí známá jména tuzemské i zahraniční hudební scény. V první vlně byly představeny především rapové a hip hopové části programu. Jedna stage bude věnována výhradně těmto stylům. Své koncerty na nich představí zástupci současné a nastupující vlny, ale také legendy hip hopu, které vyšlapávaly cestu v dobách tvorby scény tohoto žánru.
Rapovou stage ovládnou v pátek a v sobotu například PSH, Rest, Prago Union s živou kapelou, Pio Squad, 58G nebo NobodyListen ve speciální show s Nik Tendem, Churaq Clique x POSSE.

Další hudební zónou bude Desperados Dance Stage. Tu po oba dny opanují přední DJs současné scény taneční hudby. Návštěvníci se mohou těšit na jména jako dj Roxtar, duo Matamar, dj Tokátko, spojení saxofonu a djingu v podání Saxofrancise, na dje Tigiho, Joshua Sovu, spojení trubky a afrohouse v podání DJ VIIITa nebo stálici na High Jumpu dje Frikiho.

Dlouholetý partner High Jumpu, značka Represent si pro letošní ročník naší akce připravila vlastní RPSNT zónu s hudebním programem. Mezi headlinery bude patřit například britský producent Markee Ledge, který je známý jako jeden ze zakladatelů britských Kosheen. Dalším, neméně zajímavým tahounem hudebního line upu bude DJ a producent Rido. O pořádnou party se spolu s nimi budou starat DJ Ondrash, Forrest Pine, Madface, Fuuse, Halbax a Phonetick. Denním programem se soutěžemi a exhibicemi vás hudebně doprovodí DJ El Marsel.

Předprodej lístků na Ticketstream► https://www.ticketstream.cz/akce/highjump-23-123105