Zmrzlina Chauwess

Když se řekne „letní osvěžení“, co vás napadne jako první? Ano, většinu z nás asi voda a zmrzlina… léto a zmrzlina, to prostě patří k sobě!
Je jasné, že domácí zmrzlina je lepší než ta kupovaná, protože si sami vybíráme, jaké přísady do ní použijeme. Když ale zatoužíme po rychlém zchlazení na výletě či dovolené, jen těžko ji budeme mít po ruce. Důležité je tedy umět najít tu správnou zmrzlinu.

A VY JSTE JI UŽ NAŠLI! V Chauwess icecream Vám servírujeme tu nejlepší točenou zmrzlinu připravenou ze skutečného ovoce. Jedná se o unikátní výrobu točené zmrzliny přímo před zrakem zákazníka dle jeho vlastního výběru. Něco jako smoothie zmrzlina.

Jedna část porce tvoří zmrzlinový základ a druhá část porce je z opravdového ovoce. Vybírat můžete z několika zmrzlinových základů. Například z vanilky, čokolády, smetanové zmrzky s kousky hořké čokolády, jogurtové, pistáciové, citrónové nebo karamelové.

V druhém kroku vyberete ovoce. Je čerstvě natrhané, ihned zpracované a okamžitě hluboce zamražené, aby si udrželo všechny vitamíny a chuť. V nabídce je jahoda, borůvka, malina, višeň, černý rybíz. Pro vybrané mlsaly máme také něco spešl jako mango, ananas, hruška, červený rybíz,..

Ted už jen stačí rozmyslet, která kombinace je ta vaše:). A aby toho nebylo málo, na letošním ročníku jsme přijali výzvu a rozhodli se postarat se o Vás, pokud jde i o přípravu kávy. Můžete se těšit na všechny možné varianty přípravy kávy, včetně studených variant.

IG: CHAUWESS_ICECREAM
FB: Chauwess
Web: www.chauwess.eu